بازگشت
درباره ما
جستجو در سایت
تلویزیون اینترنتی بابلسر | بابلسر تی وی
سریعترین راه پرداخت مالیات
فروشگاه مواد غذایی
کارت شهروندی
2
کل بابلسر و بگرد

بابلسر من یکی از محصولات پلتفرمی شرکت پالیز سبزخاورمیانه است که در سال 1400هجری شمسی، توسط خانواده بزرگ پزشک کسب و کار جهت هوشمند سازی خدمات شهری و شهروندی با مشارکت شهرداری  بابلسر پایه گذاری شد.

این پلتفرم با استفاده از دانش فناوری اطلاعات تیم توسعهدهنده خود، انواع خدمات مورد نیاز شهری و شهروندی را مستقیما به متقاضیان آن خدمات متصل میکند.

بخش های خدماتی سامانه هوشمند بابلسر من شامل :

  1. خدمات فروشگاهی
  2. خدمات گردشگری
  3. میز خدمت شهرداری
  4. خدمات سرمایه گذاری
  5. تلویزیون اینترنتی
  6. خدمات شهری و خدمات شهروندی شهر بابلسر میباشد.

 

از مهمترین اهداف این پلتفرم، میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

رفع دغدغههای مربوط به خرید کالا و دریافت خدمات

ایجاد تحول در زمینه خرید و دریافت محصول و خدمات

ایجاد اشتغال برای بسیاری از کسانی که توانایی انجام کار فنی دارند، ولی به دلیل نبود سرمایه قادر به معرفی خود و ارتباط با مشتری نهایی نیستند.

نیروهای خدماتی (متخصص) دارای گواهی عدم سوء پیشینه و عدم اعتیاد بوده و از دیگر فیلترهای تایید صلاحیت بابلسر من عبور کردهاند تا مشتری بتواند به آنها اعتماد کند.

همچنین، به دلیل سیستم ارزیابی و امتیازدهی توسط مشتریان، کیفیت خدمات ارائهشده همواره رو به بهبود بوده و در نهایت خدمات با کیفیت بالاتری نسبت به میانگین کیفیت خدمات سنتی ارائه میشود.

 

 

 

ماموریت ما

با بهره گیری از فناوری، برای مشتریانمان تجربه خوشایند خرید و برای فروشندگان ، تجربه خوب فروش ایجاد میکنیم. میخواهیم به کسبوکارهای ایرانی کمک کنیم تا با قدرت تکنولوژی کالاهای خود را بیشتر و بهتر به فروش برسانند. کمک به گذار از اقتصاد سنتی به اقتصاد دیجیتال، همسو با روندهای جهانی، مأموریت ما برای گسترش بازاری به وسعت ایران و منطقه خاورمیانه برای همه فروشندگان است. بدون شک این رسالت با رشد شایستگی های حرفهای همکاران دیجیکالا امکان پذیر است.

 

چشمانداز ما

تبدیل شدن به برترین پلتفرم تجارت الکترونیک در خاورمیانه، دورنمای ما برای گام برداشتن در مسیر پر چالش خرید و فروش آنلاین است. برای رسیدن به این تصویر تمام توان خود را برای قدم گذاشتن در مسیرهای جدید به کار میگیریم.